Svajonių savaitę išgyvenantis M. Rashfordas pasiuntė į nokdauną ir "Arsenal" ekipą (VIDEO)

Šiandien Anglijos "Premier" lygoje turėjo būti sužaistos keturios 27-ojo turo rungtynės, tačiau dėl "Capital One Cup" finalo įvyko du susitikimai.

Daugiausiai dėmesio sulaukė dvikova "Old Trafford" stadione, kur susigrūmė "Manchester United" prieš Londono "Arsenal". Svajonių savaitę išgyvenantis 18-metis Marcusas Rashfordas atvedė "raudonuosius velnius" į pergalę rezultatu 3-2.

Europos lygoje save iš gerosios pusės parodęs jaunasis puolėjas susitikimą pradėjo startinėje sudėtyje. 28-ąją minutę tikslus anglo smūgis leido šeimininkams įgyti vieno įvarčio pranašumą. Užsivedę "Man Utd" futbolininkai netruko padidinti pranašumo - vos už 3 minučių tas pats M. Rashfordas pelnė antrąjį įvartį ir padėjo tvirtą žingsnį pergalės link.

Vis dėlto jau 40-ąją minutę "Arsenal" ekipai pavyko sušvelninti atsilikimą ir sugrąžinti intrigą šiame susitikime. Po Mesuto Ozilo perdavimo Davidą De Geą nuginklavo buvęs "raudonųjų velnių" puolėjas Danny Welbeckas.

Antrajame kėlinyje "Man Utd" ir toliau rodė savo pranašumą šioje dvikovoje. 65-ąją minutę po jau minėto 18-mečio perdavimo pergalę užtvirtino Anderio Herrere įvartis.

Po keturių minučių M. Ozilas atsakė tuo pačiu, tačiau per likusį laiką nei vienai komandai pelnyti įvarčių nepavyko ir pergalę šventė "Man Utd".

Po pergalės Louiso van Gaalo treniruojama ekipa grįžo į penktąją vietą, o "Arsenal" nuo lyderių "Leicester" padidino atsilikimą iki 5 taškų.

Svarbią pergalę kovoje dėl čempionų titulo iškovojo kita Šiaurės Londono ekipa. "Tottenham" po atkaklios kovos namuose palaužė "Swansea" ir padidino atotrūki nuo to pačio "Arsenal", o nuo "lapių" juos ir toliau skiria 2 taškai.

"Man Utd" 3 - 2 "Arsenal"
29' [1 - 0] M. Rashford
32' [2 - 0] M. Rashford
40' [2 - 1] D. Welbeck
65' [3 - 1] A. Herrera
69' [3 - 2] M. Ozil

"Tottenham" 2 - 1 "Swnsea"
19' [0 - 1] A. Paloschi
70' [1 - 1] N. Chadli
77' [2 - 1] D. Rose