Svečių sėkmė UEFA taurės aštuntfinalyje © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį sužaistos pirmosios septynerios UEFA taurės aštuntfinalių varžybos, kuriose geriau sekėsi svečiams - jie iškovojo keturias pergales ir tris kartus sužaidė lygiosiomis. Vienas susitikimas tarp "Steaua" ir "Villarreal" klubų dėl pūgos Bucharešte atidėtas į kitą trečiadienį.

Vėl be diskvalifikuoto D.Šembero žaidęs "CSKA" išvykoje Belgrade pasiekė vertingas lygiąsias mače prieš vietos "Partizan". Armiečiai pirmavo po E.Aldonino įvarčio, tačiau likus septynioms minutėms šeimininkai uždirbo 11 metrų baudinį, ir jį realizavo I.Tomičius.

Svarbų žingsnį ketvirtfinalio link žengė "Newcastle" klubas, Graikijoje įtikinamu persvara 3-1 įveikęs 80-ą gimtadienį švenčiantį "Olympiacos". Tokiu pat rezultatu baigėsi ir rungtynės Ukrainoje, kur "Shakhtar" turėjo pripažinti Alkmaaro "AZ" ekipos pranašumą.

Sutriuškinimo išvengė anglų "Middlesbrough", po 65 minučių namuose trimis įvarčiais atsilikinėjęs susitikime su "Sporting", bet vėliau įmušęs du kartus ir išsaugojęs minimalias viltis atsakomajam mačui Lisabonoje.

Prancūzų klubų dvikova baigėsi "Auxerre" pergale išvykoje prieš "Lille", o "Sevilla" namuose nesugebėjo palaužti "Parma" klubo pasipriešinimo. Atsakomieji susitikimai vyks kovo 16-17 dienomis, tuo tarpu "Steaua" ir "Villarreal" atsakomosios varžybos nukeltos į kovo 20-ąją.

Pirmųjų aštuntfinalio rungtynių statistika

"Partizan" 1 - 1 "CSKA Moskva"
17' [0 - 1] Eugeny Aldonin
83' [1 - 1] Ivan Tomic (11m.)

"Olympiacos" 1 - 3 "Newcastle"
12' [0 - 1] Alan Shearer (11m.)
16' [1 - 1] Predrag Djordjevic (11m.)
34' [1 - 2] Laurent Robert
69' [1 - 3] Patrick Kluivert

11' Grigorios Georgatos, 44' Thanassis Kostoulas (abu "Olympiacos") pašalinti iš aikštės

"Shakhtar" 1 - 3 "AZ Alkmaar"
27' [0 - 1] Robin Nelisse
45' [1 - 1] Francelino Matuzalem
50' [1 - 2] Joris Mathijsen
90' [1 - 3] Kenneth Perez (11m.)

"Austria" 1 - 1 "Zaragoza"
32' [1 - 0] Sigurd Rushfeldt
74' [1 - 1] Bortolini Savio

"Middlesbrough" 2 - 3 "Sporting"
49' [0 - 1] Alexandre Pedro Barbosa
53' [0 - 2] Da Silva Liedson
65' [0 - 3] Rodolph Douala
79' [1 - 3] Joseph-Desire Job
86' [2 - 3] Chris Riggott

"Lille" 0 - 1 "Auxerre"
45' [0 - 1] Kanga Akale

"Sevilla" 0 - 0 "Parma"