Šveicarija eliminavo Togą iš varžybų © Eurofootball.lt
Pasaulio čempionatas grupės varžybomis baigsis dar vienai debiutantei. Antrose antrojo turo rungtynėse pirmadienį Šveicarija nesunkiai rezultatu 2-0 įveikė Togo rinktinę ir eliminavusi varžovą bei įsirašiusi į savo sąskaitą ketvirtąjį tašką grupėje pakilo į pirmą poziciją.

Vieta: Signal Iduna Park, Dortmundas, 65000 žiurovų
Teisėjas: Carlos Amarilla (Paragvajus)
Šveicarija 2 - 0 Togas
'17 [1 - 0] Alexander Frei
'88 [2 - 0] Tranquillo Barnetta

Šveicarija: Zuberbuhler, Muller, Philipp Degen, Senderos, Magnin, Barnetta, Vogel, Wicky, Cabanas (Streller 77), Frei (Lustrinelli 87), Gygax (Yakin 45).

Togas: Agassa, Nibombe, Tchangai, Toure, Agboh (Salifou 24), Dossevi (Senaya 68), Cherif-Toure (Malm 86), Romao, Forson, Adebayor, Mohamed.

Tik prasidėjus rungtynėms, pirmąją galimybę jau antrąją susitikimo minutę pasižymėti turėjo Togo rinktinės puolėjas Mohamedas Kaderis, deja jo smūgį sėkmingai atremė šveicarų vartininkas Pascalis Zuberbuhleris.

Vos po kelių minučių, šį kartą jau afrikiečių vartus pavojingai atakavo šveicarai, visgi Ricardo Cabanaso išpuolį sugebėjo atremti Togo komandos vartininkas Kossi Agassa.

Vėliau pavojingą ataką surengė Emmanuelis Adebayoras, tačiau futbolininko perdavimas komandos draugui M.Kaderiui buvo per aukštas.

Vis dėlto, 17-ąją rungtynių minutę po Tranquillo Barnettos perdavimo Alexanderiui Frei pavyko sėkmingai pasiųsti kamuolį į vartus ir šveicarai įsiveržė į priekį rezultatu 1-0.

Kėliniui artėjant prie pabaigos, po Philippo Senderoso pražangos baudos smūgį uždirbo Togo ekipos gynėjas Thomas Dossevi, tačiau žaidėjo smūgis vartų pusės link buvo labai netikslus.

Prasidėjus antrąjam kėliniui, 51-ąją minutę rezultatą dar labiau padidinti galėjo T.Barnetta, bet į jo smūgį vikriai sureagavo vartininkas K.Agassa.

Kiek vėliau, pavojingą progą sugebėjo sukurti Togo rinktinės puolėjas Salifou Moustapha, afrikiečių nelaimei žaidėjo smūgiuotas kamuolys skriejo aukštai virš viršutinio vartų virpsto.

Susitikimui einant į pabaigą, 88-ąją rungtynių minutę T.Barnetta lengvu smūgiu pasiuntė kamuolį į Togo komandos vartus ir šveicarai dar labiau padidino savo pranašumą.

Po praleisto įvarčio afrikiečiai dar bandė spausti savo varžovus, tačiau visos jų pastangos buvo neveiksmingos, šveicarai nugalėjo rezultatu 2-0.