Šveicarija - Kroatija: rungtynių apžvalga © Eurofootball.lt
Šiandien Euro 2004 čempionate bus sužaisti du susitikimai. Viename iš jų rungtyniaus B grupės prognozuojami autsaideriai Kroatijos ir Šveicarijos futbolininkai. Tiesa, kaip jau parodė vakarykštės rungtynės, negalima nurašyti nei vienos komandos.

Šiose rungtynėse favoritais laikomi kroatai, kurie šiemet surinko tikrai galingą komandą. Kroatijos rinktinė yra puikiai subalansuota. Pagrindiniai jų ramščiai turėtų būtį Dado Pršo ir Borisas Živkovičius. Deja ketvirtadienį, treniruotės metu, traumą patyrė pagrindinis ekipos vartininkas Stipė Pletikoša, tad jis turės praleisti Europos čempionatą.

Šveicarija kartu su Latvija yra laikoma turnyro autsaideriais, tačiau savo kovingumu jie sugebėjo užimti pirmą vietą dešimtoje atrankos grupėje, todėl jų nurašyti taip pat negalima. Šveicarai, kaip ir kroatai, turi nemažai nuostolių. Šveicarijai negalės padėti net keturi žaidėjai: Fabrice'as Boreras, Markas Strelleris, Leonardas Thurre bei Johannas Lonfatas. Šiam susitikimui teisėjaus portugalas L.Batista.

Prognozuojamos sudėtys:
Šveicarijos (4-3-3): Stiel; Haas, M. Yakin, Müller, Spycher; Huggel, Vogel, Wicky; H. Yakin, Frei, Chapuisat.

Kroatijos (4-4-2): Butina; Šimic, R. Kovac, Šimunic, Živkovic; Mornar, N. Kovac, Bjelica, Olic; Pršo, Šokota.

Spėkite rungtynių rezultatus totalizatoriuje!