Šiandien, 21:45 Lietuvos laiku, prasidės B grupės 3-iojo turo varžybos. Cidade de Coimbra stadione susitiks Europos čempionai prancūzai ir šveicarai. Šiam mačui teisėjaus Lubošas Michelis iš Slovakijos.

Šiose varžybose šveicarų treneris bus priverstas padaryti mažiausiai du keitimus startinėje sudėtyje. Televizijos operatoriai užfiksavo kaip Alexanderis Frejus spjovė į anglą Steveną Gerrardą, todėl UEFA drausmės komisija suspendavo Frejų penkiolikai dienų. Taip pat negalės žaisti ir Berntas Haasas, kuris mače su anglais gavo raudoną kortelę. Šveicarų stovykloje yra ir gerų naujienų - prieš prancūzus jau galės žaisti Johannas Vogelis, kuris varžybose su Kroatijos rinktine gavo raudoną kortelę ir buvo priverstas praleisti 2-ojo turo varžybas. Jei šveicarai nepateks į kitą etapą, šios varžybos rinktinės veteranui Stephanui Chapuisat bus paskutinės. Senbuvis, kuris už rinktinę yra sužaidęs 103 mačus, jau ankščiau yra pareiškęs, kad pasitrauks iš rinktinės po 2004-ųjų Europos čempionato. Nors Šveicarija turi tik vieną tašką, treneris Kobi Kuhnas dar nepraradęs vilties: "Mes vis dar turime šansų ir tai yra gerai," - sakė treneris. "Aš galiu tik tikėtis, kad futbolo dievas nuspręs trumpam apsivilkti raudonos ir baltos spalvos marškinėlius". Šveicarai šiose varžybose tikisi kitokio scenarijaus nei pirmuose mačuose - abejose varžybose, po pašalinimų jie liko dešimtyje.

Lyginant su varžybomis prieš Kroatiją, Prancūzijos rinktinėje bus nemažai permainų. Startinėje sudėtyje pamatysime traumas išsigydžiusius Claudą Makelele, Robertą Piresą ir Bixentą Lizarazu. Vietas pagrindinėje sudėtyje praras Oliveris Dacourtas ir Sylvainas Wiltordas. Taip pat neaišku ar Silvestre, ar Desailly žais gynyboje. Rinktinės treneris Jacques Santini užsiminė, kad gali būti padaryti taktiniai pakeitimai. "Varžovai žino kaip mes žaidžiame ir atitinkamai ruošiasi rungtynėms" sakė Santini. "Sužaisti lygiosiomis nėra mūsų tikslas, kurio sieksime, bet mes turime nenuvertinti šveicarų".

Numanomos startinės sudėtys:

Šveicarija (4-3-1-2): Stiel; Henchoz, Murat Yakin, Müller, Spycher; Cabanas, Vogel, Wicky; Hakan Yakin; Gygax, Chapuisat.

Prancūzija (4-3-1-2): Barthez; Sagnol, Thuram, Gallas, Lizarazu; Pires, Vieira, Makelele; Zidane; Trezeguet, Henry.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos