T. Abrahamo "hat-trickas" atvedė į pergalę "Chelsea", "Man Utd" įveikė "Leicester"

Anglijos "Premier" lygoje 17 valandą buvo sužaistos dar penkerios 5-ojo turo rungtynės.

Daug susidomėjo sulaukė rungtynės tarp "Wolves" ir Londono "Chelsea" komandų. Septynių įvarčių akistatoje buvo užfiksuotas Tammy Abrahamo "hat-trickas" ir "Chelsea" pergalė.

Šios rungtynės fantastiškai susiklostė 21-erių metų "Chelsea" puolėjui T. Abrahamui, kuris per ne pilnas 20 minučių pasiekė tris įvarčius. Jis tapo jauniausiu "mėlynųjų" klubo žaidėju, kuriam "Premier" lygoje pavyko pasižymėti "hat-tricku".

Dar po vieną įvartį pridėjo kiti du "Chelsea" akademijos auklėtiniai – gynėjas Fikayo Tomori bei Masonas Mountas.

"Chelsea" komandai tai buvo antroji pergalė šiame sezone.

Kaip reikiant pavargti dėl trijų taškų turėjo "Manchester United" futbolininkai. Vienintelis tikslus Marcuso Rashfordo 11 m. baudinys nulėmė pergalę prieš "Leicester".

"Man Utd" komandai tai taip pat buvo antroji pergalė.

Galingą pasirodymą savo stadione surengė Londono "Tottenham" komanda, kuri 4:0 sutriuškino "Crystal Palace". Heungo-mino Sono dublis, Eriko Lamelos ir varžovo įvartis į savus vartus jau po pirmųjų 40 minučių leido "Spurs" ekipai turėti triuškinančią persvarą.

"Tottenham" kartu su "Leicester", "Man Utd" ir "Chelsea" turi po aštuonis taškus.

Kitos dvikovos baigėsi minimalia "Southampton" pergale ir "Burnley" lygiosiomis su "Brighton".

"Wolves" 2 - 5 "Chelsea"
31' [0 - 1] F. Tomori
34' [0 - 2] T. Abraham
41' [0 - 3] T. Abraham
55' [0 - 4] T. Abraham
69' [1 - 4] R. Saiss
88' [2 - 4] P. Cutrone
90+6' [2 - 5] M. Mount

"Man Utd" 1 - 0 "Leicester"
8' [1 - 0] M. Rashford (11 m. baudinys)

"Tottenham" 4 - 0 "Crystal Palace"
10' [1 - 0] H-M. Son
21' [2 - 0] P. van Aanholt (į savus vartus)
23' [3 - 0] H-M. Son
42' [4 - 0] E. Lamela

"Brighton" 1 - 1 "Burnley"
21' [1 - 0] N. Maupay
90+1' [1 - 1] J. Hendrick

"Sheffield Utd" 0 - 1 "Southampton"
66' [0 - 1] M. Djenepo
85' B. Sharp ("Sheffield Utd") pašalintas iš aikštės