T.Ben Haimas nesikels į "Chelsea" © Eurofootball.lt
Anglijos "%c00050" ekipos gynėjo Talio Ben Haimo (%p03105) tėvas pareiškė, jog jo sūnūs netrukus pasirašys sutartį su Londono "%c00042", tačiau pastarasis klubas paneigė tokius tvirtinimus.

Izraelio rinktinės futbolininko dabartinė sutartis su Boltono ekipa galioja iki šių metų birželio. Treneris Samas Allardyce'as jau ne kartą yra pareiškęs, jog prarado viltį išlaikyti T.Ben Haimą ilgesniam laikui.

Tuo tarpu didelį gynėjų stygių jaučianti "Chelsea" komanda, su Jose Mourinho priešakyje, ilgą laiką domėjosi izraeliečio paslaugomis ir, atrodė, kad pasiekė savo bei visi formalumai turėtų būti sutvarkyti artimiausiu metu.

"Derybos tarp klubų yra stipriai pažengusios į priekį. Tikimės, jog Talis į Londoną išvyks jau kitą savaitę", - buvo cituojami T.Ben Haimo tėvo žodžiai.

Tačiau "Chelsea" oficialu pranešimu paneigė kalbas apie perėjimo faktą: "Futbolo klubas "Chelsea" gali patvirtinti, kad derėjosi su "Bolton" dėl Talio Ben Haimo įsigijimo. Bet derybos buvo nesėkmingos ir žaidėjas į "Chelsea" sausį nepereis."

Neoficialiais duomenimis, T.Ben Haimas Anglijos čempionams būtų kainavęs pakankamai kuklią, lyginant su ankstesniais sandoriais, 2 milijonų svarų sumą.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė