T. Kroosas: džiaugiuosi, kad nelikau "Bayern" komandoje

27-erių Toni Kroosas gimtojoje šalyje praleido didžiąją dalį savo profesionalios futbolininko karjeros. 2007-2008 metų sezone jis atstovavo Miuncheno „Bayern II“ ekipai, o po gero sezono prisijungė prie stipriausios Vokietijos komandos - Miuncheno „Bayern" pagrindinės sudėties.

Ten vokietis žaidė nuo 2007-ųjų iki 2014-ųjų metų, su sezono pertrauka, kai buvo paskolintas Leverkuseno „Bayer“ ekipai. Puikiai įsitvirtinęs bavarų gretose, T. Kroosas puikiai atrodė ir Vokietijos rinktinėje ir taip užsitarnavo vietą Madrido „Real“ ekipoje.

Panašu, kad futbolininkas nesigaili tokio manevro ir atskleidė: „Žaisti Madride yra daug smagiau negu „Bayern“ komandoje. Žiūrint į praeitį – labai džiaugiuosi, kad nelikau Miunchene“, - atskleidė T. Kroosas.

Vokietis su „Bayern“ ekipa tapo tris kartus „Bundesliga“ čempionu, tris kartus iškovojo šalies taurę, kartą tapo Čempionų lygos laimėtoju. Tuo tarpu su „Real“ ekipa vokietis jau šį savaitgalį turės progą iškovoti jau antrą Čempionų lygos taurę su Ispanijos klubu ir trečią iš viso per savo karjerą.

T. Kroosas su Madrido ekipa taip pat kartą tapo „La Liga“ čempionu, o šampano skonį burnoje jis vis dar turėtų jausti, nes tai įvyko vos daugiau nei prieš savaitę.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos