T. Mullerio dublis padėjo "Bayern" ekipai nukauti "Darmstadt" (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos penkerios 22-ojo turo rungtynės.

Pepo Guardiolos treniruojama Miuncheno "Bayern" ekipa savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Darmstadt". Bavarai tik po atkaklios kovos palaužė svečius rezultatu 2-1.

Pirmieji į priekį įsiveržė būtent svečiai, tačiau antrajame kėlinyje "Bayern" parodė savo meistriškumą. Thomas Mulleris pasižymėjo 49 ir 71-ąją minutėmis, o galutinį tašką rungtynių pabaigoje padėjo Robertas Lewandowskis.

"Bayern" klubas pergale po pergalės žygiuoja link dar vieno Vokietijos čempionų titulo. Jų sąskaitoje - 59 taškai.

Kitose rungtynėse taip pat pergales šventė Mioncengladbacho "Borussia", "Hoffenheim" ir "Ingolstadt", o "Hertha" - "Wolfsburg" dvikovoje užfiksuotos lygiosios.

"Bayern" 3 - 1 "Darmstadt"

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8308856" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Gladbach" 1 - 0 "Koln"

"Hertha" 1 - 1 "Wolfsburg"

"Hoffenheim" 3 - 2 "Mainz"

"Ingolstadt" 2 - 0 "Werder"