T.Tamošausko įvartis lėmė "Metalurgs" pergalę © Eurofootball.lt
Trečiadienį buvo sužaistos dar ketverios UEFA Čempionų lygos pirmojo etapo varžybos, kuriose visos rungtynes pasibaigė vienoda minimalia persvara. Pergalę savo komandai nulėmė lietuvis %p02496, kuris Latvijos čempionui "%c00186" klubui padėjo nugalėti "Aktobe".

"Lietuviškasis" Benjamino Zelkevičiaus treniruojamas Liepojos "Metalurgs", kuriam atstovauja keturi lietuviai, namuose susitiko su stipriausia Kazachstano komanda "Aktobe", ir vienintelis įvartis buvo įmuštas 14-ą minutę, kai T.Tamošauskas suklaidino gynėją ir šūviu iš 17-os metrų pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Netrukus progos padvigubinti persvarą neišnaudojo Mindaugas Kalonas, o vėliau kazachai perėmė iniciatyvą ir turėjo galimybių rezultatą išlyginti, bet Igoris Aksenovas ir Vitalijus Kitsakas šansų neišnaudojo, o 61 minutę Andrejaus Škurino muštas kamuolys pataikė į virpstą.

Susitikimas taip ir baigėsi "Metalurgs" pergale rezultatu 1-0. T.Tamošauskas ir M.Kalonas žaidė visą mačą, Darius Miceika antrojo kėlinio pradžioje buvo pakeistas, o Nerijus Astraukas į aikštę išbėgo 67 minutę. Atsakomosios rungtynės liepos 19-ąją vyks Kazachstane.

Visi trečiadienio rezultatai

"MyPa" (Suomija) 1 - 0 "TNS" (Velsas)

"Cork City" (Airija) 1 - 0 Limassolio "Apollon" (Kipras)

Liepojos "Metalurgs" (Latvija) 1 - 0 "Aktobe" (Kazachstanas)

Soligorsko "Shakhtyor" (Baltarusija) 0 - 1 "Široki Brijeg" (Bosnija ir Hercegovina)