T. Wernerio vedama „RB Leipzig“ ekipa nesulaukė pasipriešinimo iš „Mainz“ © JumpStory nuotr.

Sekmadienį tęsiasi 27-ojo „Bundesliga“ pirmenybių turo kovos.

Nesunkią pergalę išvykoje iškovojo „RB Leipzig“ ekipa, kuri net 5:0 nušlavė „Mainz“ futbolininkus.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 11-ąją minutę, kai baudos aikštelėje laisvės gavęs Timo Werneris pasiuntė kamuolį į vartus.

„RB Leipzig“ pranašumą 23-ąją minutę smūgiu galva padvigubino Yussufas Poulsenas, o „Mainz“ ekipos triuškinimą 36-ąją minutę pradėjo Marcelis Sabitzeris.

Antrasis kėlinys priklausė T. Werneriui, kuris 48-ąją minutę po puikaus Kevino Kamplo prasiveržimo ir tikslaus perdavimo pelnė antrąjį savo įvartį, o 75-ąją užbaigė „hat-tricką“.

Po šios pergalės „RB Leipzig“ sugrįžo į trečiąją turnyrinės lentelės poziciją.

Kitose rungtynės ir toliau iš duobės neišlipanti „Schalke“ namuose net 0:3 nusileido „Augsburg“ ekipai.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Eduardas Lowenas, Noahas-Joelis Sarenrenas-Bazee ir Sergio Cordova.

„Koln“ 2:2 „Dusseldorf“