Tautų lyga: belgai sutriuškino islandus © AP nuotr.

Antradienį UEFA Tautų lygos A divizione sužaistos ketverios rungtynės.

Triuškinančią pergalę iškovojo Belgijos futbolininkai, kurie net 5:1 palaužė Islandijos rinktinę.

Rungtynės vyko permainingai.

11-ąją rungtynių minutę islandus į priekį išvedė H. Fridjonssonas.

Atsakomojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 13-ąją minutę rezultatą išlygino A. Witselis.

Belgijos futbolininkai į priekį išsiveržė jau 17-ąją minutę po M. Batshuayiaus smūgio.

Po ilgosios pertraukos belgai dar labiau spaudė varžovus ir jau 50-ąją minutę dar vieną įvartį komandai pelnė D. Mertensas.

Ketvirtąjį kartą Islandijos vartininką nuginklavo M. Batshuayius, kuris 69-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus.

Galutinį tašką 80-ąją minutę padėjo J. Doku.

Po šios pergalės Belgijos nacionalinė rinktinė rikiuojasi pirmojoje turnyrinės lentelės vietoje.

Kitose grupės rungtynėse pirmąją poziciją turnyrinėje lentelėje užleido Anglijos rintinė, kuri lygiosiomis 0:0 sužaidė su Danijos futbolininkais.

Nesunkią pergalę pasiekė Prancūzijos futbolininkai, kurie 4:2 nugalėjo Kroatijos rinktinę.

Rungtynės vyko taip pat permainingai. Pirmieji į priekį išsiveržė kroatai, kai 17-ąją minutę vartininką nuginklavo D. Lovrenas.

Rezultatą pasaulio čempionai išlygino 43-ąją minutę po tikslaus A. Griezmanno smūgio.

Besibaigiant pirmajam kėliniui kamuolį į savus vartus pasiuntė neužtikrintai sužaidęs Kroatijos rintinės vartininkas.

Vis tik kroatams rezultatą pavyko išlyginti 55-ąją rungtynių minutę, tačiau 65-ąją minutę prancūzus į priekį išvedė A. Upamecano.

Galutinį tašką rungtynėse 77-ąją minutę padėjo O. Giroud, kuris tiksliai smūgiavo nuo 11 metrų baudinio žymos.

Portugalija 2:0 Švedija