Tautų lyga: grubios Maguire'o ir Pope'o klaidos neleido anglams įveikti Vokietijos © Action Images via Reuters nuotr.

Pirmadienio vakarą vykusiame UEFA Taurų lygos A diviziono, 3 grupės mače Anglijos futbolininkai namuose rezultatu 3:3 sužaidė su Vokietijos rinktine.

Pirmąjame rungtynių kėlinyje kiek pavojingesnes atakas susikūrė anglai. Visgi, Raheemo Sterlingo pavojingą bandymą atrėmė Marcas-Andre ter Stegenas, o vos už keletos momentų auksinę progą vėjais paleido Harry Kane‘as.

Antroji mačo pusė Anglijos rinktinei prasidėjo ypač prastai. Harry Maguire‘as 50 minutę prarado kamuolį netoli ginamų vartų ir savo baudos aikštelėje pargriovė Jamalą Musialą. Ilkayus Gundoganas realizavo 11 metrų baudinį ir rezultatas tapo 1:0.

67 minutę Harry Maguire‘as aikštės viduryje nesėkmingai driblingavo su kamuoliu ir į greitą puolimą pabėgę vokiečiai padvigubino savo persvarą. Šį kartą puikiu smūgiu į viršutinį vartų kampą oponentų vartininką nuginklavo Kai‘us Havertzas.

Tačiau, anglai nebuvo pasiruošę taip lengvai nuleisti rankų ir sumušė vokiečiams tris greitus įvarčius.

72 minutę pasižymėjo Luke‘as Shaw, už trijų minučių puikų įvartį į iš toli pelnė Masonas Mountas, o 83 minutę 11 metrų baudinį realizavo Harry Kane‘as.

Visgi, anglų džiaugsmas truko vos 4 minutes, kadangi, 87 minutę, grubia vartininko Nicko Pope‘o klaida pasinaudojęs Kai‘us Havertzas įsirašė į savo sąskaitą dublį ir išplėšė dramatiškas lygiąsias Vokietijos rinktinei.

Anglai savo grupėje liko paskutinėje vietoje, neiškovojusi nei vienos pergalės ir savo sąskaitoje surinkusi tris taškus. Tuo tarpu, vokiečiai finišavo laipteliu aukščiau, surinkdami 7 taškus.