Tautų lyga: italai įveikė anglus ir išsaugojo šansus patekti į pusfinalį © AFP nuotr.

Penktadienio vakarą vykusiame Tautų lygos, A diviziono, 3 grupės susitikime Italija savo sirgaliu akivaizdoje rezultatu 1:0 įveikė anglus ir išsaugojo šansus patekti į šio turnyro pusfinalį.

Pirmoje rungtynių pusėje itin pavojingų momentų nebuvo susikurta ir komandos į rūbinę išėjo švieslentėje degant nuliams.

Antrame kėlinyje progų pasižymėti turėjo abi komandos. Tačiau, 68 minutę vienintelį rungtynių įvartį pavyko pelnyti į apatinį vartų kampą kamuolį pasiuntusiam Giacomo Raspadori.

Po šio susitikimo italai išsaugojo šansus patekti į Tautų lygos pusfinalį, tačiau paskutinėse grupės rungtynėse jiems reikės žūtbūt nugalėti šiuo metu pirmoje vietoje esančius vengrus.