Tautų lyga: Portugalija rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias prieš ispanus © JumpStory nuotr.

Ketvirtadienio vakarą vykusiose B grupės rungtynėse Ispanija namuose rezultatu 1:1 sužaidė su Portugalijos rinktinės futbolininkais.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 25 rungtynių minutę. Po fantastiškos ispanų kontraatakos kamuolį į vartus pasiuntė, puolimo smaigalyje atsidūręs Alvaro Morata.

Tolimesnėje rungtynių eigoje kiek daugiau iniciatyvos turėjo Ispanijos futbolininkai, tačiau abi komandos turėjo progų pasižymėti. 82 minutę, vieną iš jų išnaudoti pavyko po keitimo pasirodžiusiam Ricardo Hortai. Po puikaus Joao Cancelo perdavimo iš krašto, puolėjas užtikrintai nuginklavo oponentų vartininką Unai Simoną.

Rungtynėms skaičiuojant paskutines minutes, Ispanijos rinktinė turėjo progų išplėšti pergalę, tačiau užtikrintas portugalų vartininko Diogo Costos žaidimas ir Jordi Albos smūgis šalia vartų lėmė, kad šis susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Taip pat, B grupėje tuo pat metu žaidę Čekijos futbolininkai, namuose rezultatu 2:1 įveikė Šveicarijos pasipriešinimą.