Tautų lyga: Prancūzija išplėšė lygiąsias prieš Austrijos futbolininkus © JumpStory nuotr.

Prancūzija ir toliau demonstruoja blankius rezultatus Tautų lygoje. Penktadienio vakarą vykusiose A grupės rungtynėse Prancūzija rungtynių pabaigoje išsigelbėjo nuo pralaimėjimo ir  išvykoje rezultatu 1:1 sužaidė su Austrijos rinktine.

Prancūzai visų rungtynių metu susikūrė kiek daugiau progų už savo oponentus, taip pat kamuolį kontroliavo 61 procentą laiko. Vis gi, 37 minutę pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Austrijos rinktinės puolėjas Andreas Weimannas. Pastarasis po puikaus komadinio žaidimo, atsidūrė atakos smagalyje ir gavęs perdavimą nuginklavo oponentų vartininką.

Prancūzija išlyginamąjį įvartį pasiekė 83 minutę. Po Christopherio Nkuku perdavimo, kamuolį į viršutinį kairįjį vartų kampą pasiuntė Kylianas Mbappe.

Kitose A grupės rungtynėse kroatai išvykoje rezultatu 1:0 įveikė Danijos pasipriešinimą. Ten vienintelį rungtynių įvartį pelnė Mario Pasalicius.

Taigi, A grupėje pirmoje vietoje po trijų turų ir toliau stovi Danijos futbolininkai su 6 taškais, Austrija ir Kroatija dalinasi antrą ir trečią vietą su keturiais taškais, o prancūzai rikiuojasi ketvirtoje vietoje, savo sąskaitoje turėdami du taškus.