Tautų lyga: šveicarai išvykoje patiesė Ispanijos futbolininkus © AP nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiame UEFA Tautų lygos A diviziono, 2 grupės mače, šveicarai išvykoje rezultatu 2:1 palaužė Ispanijos rinktinės futbolininkus.

Svečiai ispanus 21 minutę pavaišino „šaltu dušu“. Po pakelto kampinio smūgiu galva pasižymėjo Manuelis Akanji.

Ispanijos rinktinė viso pirmo kėlinio metu kontroliavo kamuolį, tačiau sukrapštė vos du smūgius ir nei vienas iš jų neskriejo į vartų plotą.

Kiek kitoks vaizdas buvo matomas antrame kėlinyje ir ispanai 55 minutę sugebėjo išlyginti rezultatą. Po Jordi Alba‘os perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Marco Asensio.

Tačiau, svečiai į praleistą įvartį sureagavo žaibiškai ir vos po trijų minučių dar kart išsiveržė į priekį. Įvartį pelnė baudos aikštelėje savąjį šansą atradęs Breelis Embolo.

Po šių rungtynių Ispanijos rinktinė savo grupėje rikiuojasi antra ir pastarieji turės žūtbūt sekančiame susitikime laimėti prieš portugalus norėdami patekti į Tautų lygos pusfinalį.