Tautų lyga: Vengrija paguldė ant menčių Vokietijos futbolininkus © IMAGO/Contrast nuotr.

Penktadienio vakarą vykusiose Tautų lygos, A diviziono, 3 grupės rungtynėse Vengrija išvykoje rezultatu 1:0 įveikė Vokietijos futbolininkus ir atsidūrė per plauką nuo patekimo į šio turnyro pusfinalį.

Vienintelis rungtynių įvartis krito 18 minutę. Po Dominiko Szoboszlai perdavimo į baudos aikštelę Adamas Szalai kulnu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Antroje rungtynių dalyje vokiečiams pavyko pelnyti įvartį. Tačiau Timo Wernerio taiklus smūgis buvo anuliuotas dėl nuošalės.

72 minutę vengrai turėjo puikią galimybę padvigubinti savo persvarą, tačiau po Martino Adamo smūgio vokiečių vartų sargas Marcas-Andre ter Stegenas išgelbėjo savo komandą.

Likus vienoms grupės etapo rungtynėms, Vengrijos rinktinės futbolininkai turi 10 taškų savo sąskaitoje. Sekančiame etape jie susitiks su italais, kurie turi dviem taškais mažiau. Tai reiškia, kad Italija žūtbūt turės iškovoti pergalę norint patekti į Tautų lygos pusfinalį. Savo ruožtu vengrams norint pasiekti šį tikslą, užteks ir lygiųjų.