Titulas pasiekiamas ranka: „Panevėžys“ namuose palaužė „Žalgirį“ © P. Židonio nuotr.

„Optibet A lygos“ 33-ajame ture „Panevėžys“ rezultatu 2:0 (1:0) palaužė Vilniaus „Žalgirio“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje netrūko kietos kovos, tačiau komandoms sunkiai sekėsi kurti progas. Tiesa, viena aikštės šeimininkų ataka 12-ąją minutę baigėsi įvarčiu. Po Jeffrey Sarpongo perdavimo pasižymėjo Kaspars Dubra.

Šios standartinės situacijos metu nesėkmingai sužaidė ir žalgiriečių vartininkas Tomislavas Duka, kuris nesugebėjo sugauti tiesiai į jį skriejusio kamuolio.

Pirmosios rungtynių dalies pabaigoje kamuolys suspurdėjo ir „Panevėžio“ ekipos vartų tinkle, tačiau Nassimas Hnidas atsidūrė nuošalėje.

65-ąją minutę pavojingai smūgiavo Adamas Fofaną, tačiau puikiai „Panevėžio“ ekipą gelbėjo Vytautas Černiauskas. Po kelių akimirkų dar vienas pastarojo futbolininko smūgis prašvilpė visai greta virpsto.

85-ąją minutę tašką šiose rungtynėse ir šiame „Optibet A lygos“ čempionate po J. Sarpongo perdavimo padėjo Chafikas Tigroudja. Rezultatas tapo 2:0.

Antrajame kėlinyje žalgiriečių negelbėjo nei specialisto iš Kazachstano Vladimiro Čeburino sprendimas į puolimą mesti nominalų vidurio gynėją Stipe Vučurą.

Per likusias penkerias rungtynes „Panevėžio“ ekipai reikia iškovoti tašką ir titulas bus jau kišenėje.