"Torino" pratęsė pralaimėjimų seriją © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos lygoje buvo sužaistos dvejos 25 turo rungtynės. „Torino“ svečiuose buvo sutriuškinta „Chievo“ klubo, o „Palermo“ pasidalino taškais su „Atalanta“.

„Torino“ klubas patyrė jau šeštajį pralaimėjimą iš eilės, svečiuose nusileidęs „Chievo“ klubui 0-3. Po rio gėdingo pralaimėjimo Torino ekipos trenerio Alberto Zaccheroni šiame klube atrodo itin miglota.

Pirmasis įvartis Bentegodi stadione buvo įmuštas jau trečiają minutę. Šeimininkų puolėjas Erjonas Bogdani buvo paliktas visiškai laisvas priešininkų baudos aikštelėje ir, gavęs kamuolį, taikliai nuo tolimojo virpsto pasiuntė jį į vartus.

Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą „Torino“ gynyba vėl užmigo ir tuo vėl pasinaudojo E.Bogdani. Albanas taikliai galva į vartus nukreipė tolimą perdavimą iš komandos draugo. Svečių gynėjai per rungtynių pertrauką nepadarė išvadų ir praėjus trejoms minutėms nuo antrojo kėlinio pabaigos, jų komanda atsilikinėjo jau trijais įvarčiais. „Chievo“ puolėjas Victoras Obinna prasiveržė dešiniają aikštės pusę ir jo skersuotas kamuolys pasiekė Matteo Brighi, kuriam beliko pasiųsti kamuolį į vartus.

Po 15 minučių „Torino“ pretendavo antrą kartą šiame sezone namų rungtynes pralaimėti rezultatu 0-4, kuomet savo komandos baudos aikštelėje ranka kamuolį palietė Ivanas Franceschini ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus. Tačiau baudinio mušti atsistojęs Sergio Pellissier smūgiavo pro šalį.

Kitose rungtynėse pastaruoju metu sunkiai taškus renkantis „Palermo“ išvykoje sužaidė lygiosiomis su „Atalanta“ rezultatu 1-1.

Pirmoje susitikimo dalyje aikštėje ryškiai dominavo „Atalanta“ ir 13 minutę Bergamo klubas išsiveržė į priekį. Riccardo Zampagna atsidūrė varžovų baudos aikštelėje niekieno neprižiūrimas ir gavęs perdavimą iš komandos draugo Antonini Bernardini, pasiuntė šį į vartus.

Visgi „Palermo“ žaidėjai nepalūžo ir antrajame kėlinyje suygebėjo išlyginti rezultatą. 58 minutę Fabio Simplicio perdavė kamuolį dešinėje aikštės pusėje sprintavusiam Marco Pisano, o šis skersavo kamuolį į baudos aikštelėje, kur Aimo Diana taikliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

„%c00068“ 3 – 0 „%c00251“
2` [1 – 0] Erjon Bogdani
45` [2 – 0] Erjon Bogdani
48` [3 – 0] Matteo Brighi

„%c00215“ 1 – 1 „%c00200“
13` [1 – 0] Riccardo Zampagna
58` [1 – 1] Aimo Diana

David Suazo („Cagliari“) – 7.

Pastaba: dėl korupcijos skandalo iš "Fiorentina" atimta 15, iš "Reggina" - 11, iš "Milan" - 8, iš "Lazio" - 3 taškai. Dėl finansinių priežasčių iš "Siena" atimtas 1 taškas.