Totalų dominavimą parodęs „Man United“ įveikė „Tottenham“ futbolininkus © AP nuotr.

Ketvirtadienio vakarą vykusiame „Premier“ lygos susitikime, „Manchester United“ namuose pademonstravo dominuojantį futbolą ir rezultatu 2:0 įveikė „Tottenham“ ekipos futbolininkus.

„Raudonieji velniai“ pavojų savo oponentams kėlė nuo pat pirmųjų mačo minučių. Pirmoje rungtynių pusėje nuo praleisto įvarčio „pentinus“ gelbėjo tik fantastiškai žaidęs vartininkas Hugo Llorisas.

Eriko ten Hago auklėtiniai visų rungtynių metu atliko 28 smūgius, o keletą iš jų jiems pavyko paversti įvarčiais antrame kėlinyje.

Oponentų gynybą „United“ pralaužė 47 minutę. Su rikošeto pagalba pasižymėjo Fredas, o 69 minutę „raudonųjų velnių“ persvarą padvigubino po greitos kontraatakos kamuolį į viršutinį vartų kampą pasiuntęs Bruno Fernandesas.

Po šio susitikimo „pentinai“ vis dar rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „United“ kyla į penktąją vietą.