Totalų dominavimą pademonstravęs „Newcastle“ nukovė „Man United“ klubą © Action Images via Reuters nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Newcastle United“ namuose pademonstravo puikų futbolą ir rezultatu 2:0 įveikė „Manchester United“ ekipą.

„Šarkos“ beveik visų rungtynių metu. Nepaisant to, kad pirmame kėlinyje Eddie Howe auklėtiniai susikūrė daugybę pavojingų progų, komandos į rūbinę išėjo švieslentėje degant nuliams.

Šeimininkai „ledus pralaužė“ 65 minutę, kai po puikios komandinės atakos kamuolį į vartus smūgiu galva pasiuntė Joe Willockas.

Visus klausimus „Newcastle“ išsprendė 88 minutę, kuomet po Kevino Trippiero rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo Callumas Wilsonas.

Šių rungtynių rezultatas lemia, kad „Newcastle“ susilygina taškais su „Man United“ ir aplenkia juos dėl geresnio įvarčių santykio. Šiuo metu „šarkos“ užima trečiąją vietą, o „raudonieji velniai“ krenta į ketvirtą.