„Tottenham“ antrą kartą sutrypė „Wolfsberger“ © AFP nuotr.

Londono „Tottenham“ ekipa tapo pirmąja UEFA Europos lygos aštuntfinalio dalyve.

„Pentinai“ atsakomosiose šešioliktfinalio rungtynėse namuose net 4:0 sutriuškino „Wolfsberger“ ekipą, o seriją laimėjo bendru rezultatu 8:1.

Šeimininkus į priekį 11-ąją minutę puikiu smūgiu per save išvedė Dele Alli.

Antrajame kėlinyje dusyk pasižymėjo Carlosas Viniciusas, o sykį kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Garethas Bale'as.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...