"Tottenham" be didesnio vargo šventė pergalę prieš "Aston Villa" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje pirmadienį vakare sužaistos paskutinės 11-ojo turo rungtynės.

"White Hart Lane" stadione savo žiūrovų palaikoma Londono "Tottenham" ekipa susigrūmė su "Aston Villa". Mauricio Pochettino auklėtiniai rezultatu 3-1 palaužė svečių futbolininkus.

Į priekį "Spurs" įsiveržė jau trečiąją mačo minutę, kai perdavimo sulaukęs Moussa Dembele nuginklavo Bradą Guzmaną. Pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko pelnyti dar vieną įvartį ir šįkart varžovų vartus nuginklavo Dele Alli.

Rungtynių pabaigoje, 79-ąją minutę, Jordanui Ayewui pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau 90-ąją minutę Harry Kane'as padėjo galutinį tašką šiame susitikime.

Tai - penktoji "Tottenham" pergalė. Su 20 taškų Šiaurės Londono ekipa užima penktąją vietą ir nuo lyderių sumažino atsilikimą iki penkių taškų. "Aston Villa" ir toliau lieka turnyrinės lentelės dugne.

"Tottenham" 3 - 1 "Aston Villa"

3' [1 - 0] M. Dembele

45' [2 - 0] D. Alli

79' [2 - 1] J. Ayew

90' [3 - 1] H. Kane