"Tottenham" ir "Man Utd" futbolininkų akistata baigėsi be įvarčių (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje įvyko pirmosios 19-ojo turo rungtynės.

"White Hart Lane" stadione Londono "Tottenham" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Manchester United". Komandoms įvarčių pelnyti nepavyko ir akistata baigėsi rezultatu 0-0.

Visas 90 minučių kova buvo apylygė ir nei vienos ekipos išskirti nebūtu galima. Kiek aktyviau rungtynes pradėjo "Spurs" futbolininkai, tačiau pelnyti įvartį jiems nepavyko.

Pirmojo kėlinio viduryje iniciatyvą perėmė "Man Utd" vienuolikė, kuri turėjo puikių progų įsiveržti į priekį. Sykį itin pavojingai smūgiavo Ashley Youngas, tačiau į jo smūgį reagavo Hugo Llorisas.

Antrajame kėlinyje šiek tiek agresyviau atrodė šeimininkai, bet galutinis rezultatas liko 0-0 ir komandos pasidalino po tašką.

"Man Utd" po 19 turų išlieka trečioje pozicijoje, o į savo sąskaitą vieną tašką įsirašęs "Tottenham" bent laikinai kyla šeštąją poziciją.

"Tottenham" 0 - 0 "Manchester United"