"Tottenham" ir "Portsmouth" išsiskyrė taikiai © Eurofootball.lt
Antrosiose sekmadienio Anglijos "Premier" lygos XXII turo rungtynėse nugalėtojas nepaaiškėjo - Londono "Tottenham" ir "Portsmouth" sužaidė lygiosiomis 1-1.

Atvirai besiklosčiusio mačo pirmajame kėlinyje progų turėjo abi komandos - neseniai iš "Portsmouth" į "Tottenham" sugrįžęs puolėjas Jermainas Defoe mušė greta virpsto, o dar vieną jo bandymą atrėmė puikiai žaidęs vartininkas Davidas Jamesas.

Kitoje aikštės pusėje savas galimybes vėjais paleido Armandas Traore ir Davidas Nuggentas, todėl vienuolikės išėjo ilsėtis esant lygiam rezultatui.

Galiausiai 59 minutę žiūrovai išvydo pirmąjį įvartį, kurį pelnė svečiai - Jamesas atrėmė pavojingą Lennono smūgį ir po to sekusi greita kontrataka baigėsi tuo, kad Nuggentas pasiuntė kamuolį į tinklą po rikošeto su Garethu Bale'u.

Bet "Tottenham" nepalūžo ir 70 minutę Defoe atstatė pusiausvyrą, pelnęs įvartį po tikslaus Luka Modričiaus perdavimo.

Prieš pat finalinį teisėjo švilpuką Darrenas Bentas galėjo išplėšti dramatišką pergalę šeimininkams, bet bandymu galva nepataikė į vartus.

Po šio mačo turnyrinėje lentelėje susiklostė įdomi padėtis - penkios paskutinės komandos, tarp kurių yra ir "Tottenham", turi surinkusios po 21 tašką. Tuo metu "Portsmouth" su 24 taškais rikiuojasi kiek aukščiau - 12 vietoje.

Londono "Tottenham" 1 - 1 "Portsmouth"
57' [0 - 1] David Nuggent
70' [1 - 1] Jermain Defoe