"Tottenham" ir vėl liko be pergalės, "Chelsea" ir "Man City" įveikė savo varžovus

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį vakare buvo sužaistos dar septynerios 9-ojo turo rungtynės.

Arti dar vieno sensacingo pralaimėjimo buvo krizėje esanti Londono "Tottenham" komanda – tik "Watford" klaida rungtynių pabaigoje leido Mauricio Pochettino auklėtiniams pasiekti lygiąsias 1:1.

Iš duobės niekaip išlipti negalinčiai "Tottenham" ekipai dvikovos pradžia buvo tarsi dar vienas košmaras –  6-ąją minutę po puikaus Darylo Janmaato perdavimo įvartį į šeimininkų vartus nukreipė Abdoulayre Doucoure'as.

Didžiulį šoką vėl patyrusi "Tottenham" komanda bandė atsitiesti, tačiau to greitai padaryti nepavyko.

86-ąją minutę nuo dar liūdnesnės baigties išgelbėjo Dele Alli – šis pasinaudojo neužtikrintu varžovų žaidimu baudos aikštelėje ir išlygino rezultatą.

"Tottenham" per paskutines šešerias rungtynes visuose turnyruose yra iškovojęs vos vieną pergalę. "Premier" lygoje "pentiniai" rikiuojasi 7-oje vietoje.

Kitose rungtynėse minimalią pergalę į savo sąskaitą įsirašė Londono "Chelsea" komanda, po atkaklios kovos įveikusi "Newcastle" futbolininkus.

Vienintelį ir pergalingą rungtynių įvartį pasiekė Marcosas Alonso, nuginklavęs varžovų vartus 73-ąją minutę.

Taip pat tris taškus į savo kraitį įsidėjo "Leicester" komanda, kuri, po dramatiškos kovos palaužiusi "Burnley", pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės poziciją.

Chrisas Woodas buvo išvedęs "Burnley" į priekį, tačiau "lapių" gretose atsaką pateikė Jamie Vardy ir Youri Tielemansas.

Likę mačai, kurie vyko 17 valandą, baigėsi "Aston Villa" pergale bei dar dvejomis lygiosiomis.

Paskutinėje vakaro dvikovoje "Manchester City" išvykoje susitvarkė su Londono "Crystal Palace" komandos pasipriešinimu. "Miestiečiai" praėjusiame ture prarado taškus pralaimėję "Wolves" ekipai.

Į pergalę Anglijos čempionus vedė Gabrielis Jesusas ir Davidas Silva.

"Man City" grįžo į antrąją poziciją ir bent laikinam nuo lyderių sumažino atsilikimą iki penkių taškų.

"Crystal Palace" 0 - 2 "Man City"
39' [0 - 1] G. Jesus
41' [0 - 2] D. Silva

"Tottenham" 1 - 1 "Watfor"
6' [0 - 1] A. Doucoure
86' [1 - 1] D. Alli

"Chelsea" 1 - 0 "Newcastle"
73' [1 - 0] M. Alonso

"Leicester" 2 - 1 "Burnley"
26' [0 - 1] Ch. Wood
45' [1 - 1] J. Vardy
74' [2 - 1] Y. Tielemans

"Aston Villa" 2 - 1 "Brighton"
21' [0 - 1] A. Webster
45+2' [1 - 1] J. Grealish
90+4' [2 - 1] M. Targett
35' A. Mooy ("Brighton") pašalintas iš aikštės

"Bournemouth" 0 - 0 "Norwich"

"Wolves" 1 - 1 "Southampton"
53' [0 - 1] D. Ings
61 [1 - 1] R. Jimenez (11 m. baudinys)