„Tottenham“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės „Premier“ lygoje © REUTERS nuotr.

Londono „Tottenham“ ekipa pradeda stabilizuoti savo situaciją „Premier“ lygos turnyrinėje lentelėje.

„Pentinai“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės „Premier“ lygoje namuose – įveikė „Norwich City“ komandą 3:0.

Visų rungtynių metu jautėsi, kad iniciatyva yra šeimininkų pusėje, o jiems pavyko įsiveržti į priekį 10-ąją minutę po nuostabaus Lucaso Moura smūgio.

Antrajame kėlinyje rezultatas buvo padvigubintas po kampinio – Davinsonas Sanchezas nuginklavo Timą Krulį. Galiausiai, tašką rungtynėse padėjo Heung-min Sonas. Pietų korėjietis gavo perdavimą, iš į ataką pasileidusio Beno Davieso, ir įmušė paskutinį rungtynių įvartį.

Po šio mačo „Tottenham“ kyla į 5-ąją turnyrinės lentelės vietą, tačiau rytoj „Arsenal“ savo Londono kaimynus gali aplenkti.