"Tottenham" išplėšė lygiąsias mače su "Sunderland" © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose vienintelėse Anglijos "Premier" lygos rungtynėse "Sunderland" namie išleido pergalę prieš Londono "Tottenham" - dvikova baigėsi lygiosiomis 1-1.

Šeimininkai mačą pradėjo labai sėkmingai ir sužaidus vos kelias minutes pasiuntė varžovus į nokdauną - Kieranas Richardsonas žaibišku greičiu įsiveržė į baudos aikštelę ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Pirmajame kėlinyje progą padvigubinti pranašumą turėjo "Sunderland" puolėjas Kenwyne'as Jonesas, galva smūgiavęs virš vartų, o kitoje aikštės pusėje vartininkas Martinas Fulopas atrėmė Ledley Kingo bandymą.

Po didžiosios pertraukos ne kartą už galvos teko griebtis kitam šeimininkų puolėjui Djibriliui Cisse - iš pradžių prancūzas sudrebino išorinę vartų konstrukciją, o dar kiek vėliau po Andy Reido perdavimo jam pritrūko tikslumo smūgiuojant galva.

Galimybes atstatyti pusiausvyrą vėjais paleido Luka Modričius bei Darrenas Bentas, tačiau dramos prieš pat finalinį teisėjo švilpuką "Sunderland" išvengti nepavyko.

89 minutę vietos sirgaliai reikalavo skirti 11 metrų baudinį į "Tottenham" vartus baudos aikštelėje griuvus Jonesui, o sirgaliams vis dar švilpiant, Londono komanda surengė žaibišką ataką, kurią įvarčiu po Bento perdavimo baigė Robbie Keane'as.

"%c00260" 1 - 1 Londono "%c00052"
3' [1 - 0] Kieran Richardson
89' [1 - 1] Robbie Keane