„Tottenham“ Londono derbyje palaužė „West Ham“ ekipą © JumpStory nuotr.

Sekmadienį svarbią pergalę Anglijos „Premier“ lygoje pasiekė Londono „Tottenham“ ekipa.

„Pentinai“ namuose rezultatu 3:1 susitvarkė su „West Ham United“.

„Tottenham“ į priekį išsiveržė jau 9-ąją minutę, kai kamuolį į savo vartus nukreipė Kurtas Zouma.

24-ąją minutę šeimininkai jau turėjo dviejų įvarčių pranašumą po Heung-Min Sono įvarčio.

„West Ham“ viltis 35-ąją minutę atgaivino Saidas Benrahma.

Vis tik „plaktukų“ viltis 88-ąją minutę sudaužė tas pats H-M. Sonas.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...