„Tottenham“ mažumoje palaužė „Luton Town“ ekipą © Reuters nuotr.

Pirmosios aštuntos „Premier“ lygos turo rungtynės baigėsi „Tottenham“ pergale 1:0 svečiuose prieš „Luton Town“.

Rungtynės prasidėjo „Tottenham“ progų lavina. Per pirmas 10 minučių du kartus galėjo pasižymėti Richarlisonas, vieną – Pedro Porro. Abu dėl prastos progų realizacijos liko be įvarčių.

Įsibegėjus rungtynėms „Luton Town“ pasijautė patogiau, tačiau svečiai vis tiek išliko pavojingi.

Per pridėtą pirmo kėlinio laiką Yves Bissouma akivaizdžiai suvaidino už ką sulaukė antros geltonos kortelės. „Tottenham“ liko mažumoje.

Ange Postecoglou auklėtiniai sugebėjo pasižymėti antrajame kėlinyje. Po Jameso Maddisono perdavimo pirmą įvartį „pentinų“ ekipoje pelnė Micky van de Venas.

„Luton Town“ turėjo bent kelis šansus lyginti rezultatą, tačiau „Tottenham“ išlaikė pergalę.

Po šio mačo Londono ekipa bent trumpam tampa „Premier“ lygos lyderiais.