"Tottenham" namuose nepaliko jokių vilčių "Watford" ekipai (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygos pirmenybėse startavo 32-asis turas, kuriame šiandien bus sužaistos septynerios rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "White Hart Lane" stadione, kur vietos Londono "Tottenham" susigrūmė su "Watford". Mauricio Pochettino auklėtiniai sunkumų šioje akistatoje neturėjo - varžovus sutriuškino rezultatu 4-0.

33-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė puikų įvartį pelnęs Dele Alli. Ilgai laukti antrojo tikslaus smūgio "Spurs" sirgaliams neprireikė - 39-ąją minutę galingu smūgiu kamuolį į vartus nukreipė Ericas Dieris.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Heungas-Minas Sonas pradėjo varžovų triuškinimą - puikiu smūgiu pasiuntė trečiąjį įvartį į "širšių" vartus. Galutinis taškas buvo padėtas 55-ąją minutę, kai dublį pasiekė tas pats Sonas.

"Tottenham" po pergalės bent laikinam nuo Londono "Chelsea" sumažino atsilikimą iki 4 taškų.

"Tottenham" 4 - 0 "Watford"
33' [1 - 0] D. Alli
39' [2 - 0] E. Dier
44' [3 - 0] H-M. Son
55' [4 - 0] H-M. Son