"Tottenham" palaužė "Fulham", o H. Kane'as nutraukė "rugpjūčio prakeiksmą" (VIDEO)

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje įvyko dar ketverios 2-ojo turo rungtynės.

Londono "Tottenham" namuose priėmė kitą to pačio miesto komandą - "Fulham". Mauricio Pochettino auklėtiniai po permainingos kovos iškovojo pergalę rezultatu 3:1.

Lucas Moura pirmojo kėlinio pabaigoje puikiu smūgiu išvedė "Spurs" į priekį, tačiau antrajame kėlinyje Aleksandaras Mitrovičius atstatė pusiausvyrą.

74-ąją minutę "Tottenham" susigrąžino pranašumą, kai Kieranas Trippieris svečių sirgalius vėl nuliūdino nuostabiu baudos smūgiu.

Trečiąjį vinį į "Fulham" vartus 77-ąją minutę smeigė Harry Kane'as. Anglui tai buvo neįprastas reiškinys - H. Kane'as per visą savo karjerą rungtyniaudamas "Premier" lygoje niekada neįmušė rugpjūčio mėnesį.

Kitose rungtynėse taip pat pergalę pasiekė Liverpulio "Everton". Theo Walcotto ir puikią sportinę formą demonstruojančio Richarlisono įvarčiai nulėmė pergalę prieš "Southampton".

Likę mačai baigėsi "Leicester" ir "Bournemouth" pergalėmis.

"Tottenham" 3 - 1 "Fulham"
43' [1 - 0] L. Moura
52' [1 - 1] A. Mitrovič
74' [2 - 1] K. Trippier
77' [3 - 1] H. Kane

"Everton" 2 - 1 "Southampton"
15' [1 - 0] T. Walcott
31' [2 - 0] Richarlison
54' [2 - 1] D. Ings

"Leicester" 2 - 0 "Wolves"
29' [1 - 0] M. Doherty (į savus vartus)
45' [2 - 0] J. Maddison
66' J. Vardy ("Leicester") pašalintas iš aikštės

"West Ham" 1 - 2 "Bournemouth"
33' [1 - 0] M. Arnautovič (11 m. baudinys)
60' [1 - 1] C. Wilson
66' [1 - 2] S. Cook