"Tottenham" paskutinėmis akimirkomis palaužė "Aston Villą"

Sekmadienio popietę sužiastos dar vienerios Anglijos "Premier" lygos rungtynės.

Svarbią pergalę dramatiškoje kovoje iškovojo Londono "Tottenham" ekipa, kuri išvykoje pačioje mačo pabaigoje rezultatu 3:2 palaužė "Aston Villą".

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo šeimininkams, kurie į priekį išsiveržė jau 9-ąją minutę po to, kai kamuolį į savo vartus nukreipė "pentinų" gynėjas Toby Alderweireldas.

Tas pats belgas 27-ąją minutę kamuolį pasiuntė jau į kitus vartus ir išlygino rezultatą.

Jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką "Tottenham" gavo progą mušti 11 metrų baudinį, kurio nerealizavo Heung-min Sonas, tačiau tas pats korėjietis pirmasis prišoko prie atšokusio kamuoliu ir išvedė svečius į priekį.

Antrąją mačo dalį ir vėliau sėkmingiau pradėjo "Aston Villa", kuri rezultatą išlygino jau 53-ąją minutę po tikslaus Bjorno Engelso smūgio galva.

Kai jau atrodė, kad komandos pasidalins po tašką, grubiai suklydo vienas iš šeimininkų gynėjų, o tuo pasinaudojęs Sonas per teisėjo pridėtą laiką išplėšė be galo svarbią pergalę "Tottenham" ekipai.

Londono ekipa "Premier" lygoje šiuo metu žengia penktoje vietoje, "Aston Villa" - 17-oje.