"Tottenham" patyrė antrąją nesėkmę iš eilės © Eurofootball.lt
Antradienį Anglijos „Premier“ lygos čempionate buvo sužaistos vienerios antrojo turo varžybos. Londone vietos „Tottenham“, kuris pirmame mače nusileido „Sunderland“, susitiko su Liverpulio „Everton“ ekipa. Įtikinamą pergalę rezultatu 3-1 iškovojo „irisai“.

„%c00052“ 1 – 3 „%c00051“
3‘ [0 – 1] Joleon Lescott
26‘ [1 – 1] Anthony Gardner
37‘ [1 – 2] Leon Osman
45‘ [1 – 3] Alan Stubbs

Pirmojo įvarčio „White Hart Lane“ stadione ilgai laukti neprireikė: jau 3-iąją minutę aikštės šeimininkai buvo pasiųsti į nokdauną, kai po „Everton“ krašto saugo Mikelio Arteto atlikto baudos smūgio visų aukščiausiai iššoko gynėjas Joleonas Lescottas ir tiksliai galva kamuolį pasiuntė į tinklą.

Bet „Spurs“ nepalūžo ir iš karto metėsi į ataką, bet puolėjo Darreno Bento smūgį atrėmė „irisų“ vartininkas Timas Howardas, o vėliau jis išgelbėjo komandą nuo gynėjų Tonny Hiberto ir Joseppho Yobo smūgių.

Vis dėlto šeimininkams pavyko pasiekti savo užsibrėžto tikslo 26-ąją minutę – „Everton“ gynėjas J.Lescottas baudos aikštelėje „pametė“ „Tottenham“ gynėją Anthony Gardnerį, kuris sėkmingai smūgiavęs galva sugebėjo atstatyti pusiausvyrą: 1-1.

Artėjant pirmajam kėliniui prie pabaigos „Everton“ vis tik dar kartą pavyko išsiveržti į priekį, kai 37 minutę po M.Arteto perdavimo link tolimojo virpsto atsidūrė saugas Leonas Osmanas, kuris stipriu smūgiu nuginklavo „Spurs“ vartų sargą Paulą Robinsoną.

45-ąją minutę Davido Moyeso auklėtiniai padidino savo pranašumą iki 3-1: Po gynėjo Alano Stubbso atlikto baudos smūgio kamuolys atsimušė į „Tottenham“ saugo Didier Zokora koją ir rikošetu, suklaidinęs P.Robinsoną, atsidūrė vartų tinkle.

Po pertraukos „Tottenham“ drąsiai pradėję antrąjį kėlinį galėjo sušvelninti rezultatą, bet po puolėjo iš Bulgarijos Dimitaro Berbatovo smūgio galva kamuolys pataikė į skersinį. Po keitimo pasirodęs dar vienas puolėjas Jermaine`as Defoe taip pat nesugebėjo pramušti T.Howardo – po jo smūgio kamuolys pralėkė greta vartų.

Ši išvykoje iškovota pergalė tapo jau antrąją „Everton“ vienuolikei, tuo tarpu Martino Jolo auklėtinai lyg ir tęsia praėjusio sezono nesėkmingos pradžios istoriją, kadangi jau pralaimi antrąjį mačą iš eilės.