"Tottenham" penktą kartą iš eilės liko be pergalės "Premier" lygoje

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar ketverios 12-ojo turo rungtynės.

Londono "Tottenham" komanda namuose priėmė geriausiai lygoje besiginančią komandą – "Sheffield United". Mauricio Pochettino auklėtiniai vėl neišsaugojo pranašumo ir penktą kartą iš eilės liko be pergalės.

58-ąją minutę Heungas-minas Sonas po varžovų klaidos išvedė šeimininkus į priekį. Vos po trijų minučių "Sheffield Utd" ekipai pavyko atstatyti lygybę, tačiau po VAR peržiūros iš svečių buvo atimtas įvartis, nors ir epizodas sukėlė daug abejonių.

Visgi 78-ąją minutę "Sheffield Utd" įmušė ir antrąjį įvartį, nors ir po jo švieslentėje degė du vienetai – kiek kurioziškai kamuolį į "Spurs" vartus pasiuntė George'as Baldockas.

10-oje pozicijoje žygiuojanti "Tottenham" komanda per paskutines penkerias rungtynes tris kartus sužaidė lygiosiomis ir dukart patyrė nesėkmę.

"Sheffield Utd" bent laikinam šoktelėjo į 5-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse pergales po permainingos kovos pasiekė Liverpulio "Everton" ir "Newcastle", o "Burnley" sudavė dar vieną smūgį gilioje duobėje esančiam "West Ham".

"Tottenham" 1 - 1 "Sheffield Utd"
58' [1 - 0] H-M. Son
78' [1 - 1] G. Baldock

"Burnley" 3 - 0 "West Ham"
11' [1 - 0] A. Barnes
44' [2 - 0] Ch. Wood
54' [3 - 0] Roberto (į savus vartus)

"Southampton" 1 - 2 "Everton"
4' [0 - 1] T. Davies
50' [1 - 1] D. Ings
75' [1 - 2] Richarlison

"Newcastle" 2 - 1 "Bournemouth"
14' [0 - 1] H. Wilson
42' [1 - 1] D. Yedlin
52' [2 - 1] C. Clark