"Tottenham" per šešias minutes sutriuškino "Man Utd", "Leicester" ir toliau skina pergales (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygos pirmenybėse sužaistos dar trejos 33-ojo turo rungtynės.

"Stadium of Light" tvirtovėje turnyrinės lentelės apačioje esanti "Sunderland" ekipa susigrūmė su "Leicester City". Claudio Ranieri auklėtiniai po sunkios kovos rezultatu 0-2 pranoko šeimininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar vieną svarbią pergalę.

Pirmajame kėlinyje abi komandos itin daug pavojingų progų neturėjo. "Lapės" daugiau laiko kontroliavo kamuolį, tačiau po pirmųjų 45 minučių rezultatas liko 0-0.

Antrasis kėlinys buvo kur kas aktyvesnis abiejų ekipų atžvilgiu. 66-ąją minutę C. Ranieri treniruojama ekipa pelnė pirmąjį įvartį, kai po puikaus Danielio Drinkwaterio perdavimo iš aikštės gilumos Jamie Vardy atitrūko nuo varžovų gynėjų ir nuginklavo Vito Mannone.

Po praleisto įvarčio "Sunderland" atakos tapo aštresnės, o 80-ąją minutę puikią progą pasižymėti turėjo Jackas Rodwellas, tačiau saugas nesugebėjo kamuolio pasiųsti į varžovų vartus.

Rungtynių pabaigoje "Leicester" turėjo ne vieną puikią progą padėti galutinį tašką. 5-ąją pridėto laiko minutę tas pats J. Vardy tarė paskutinį žodį šioje dvikovoje. Anglijos rinktinės puolėjui šis įvartis buvo 21-asis šiose "Premier" lygos pirmenybėse.

Kitoje dvikovoje susigrūmė antroje vietoje esantis Londono "Tottenham" prieš "Manchester United". Per šešias minutes tris įvarčius pelnęs "Spurs" iškovojo pergalę rezultatu 3-0 ir tęsia kovą dėl čempionų titulo.

Pirmąsias 20 rungtynių minučių "raudonieji velniai" bandė primesti savo žaidimą, tačiau kiek vėliau iniciatyvą perėmė Mauricio Pochettino auklėtiniai. Idealią progą pasižymėti 25-ąją minutę turėjo saugas Erikas Lamela, tačiau jo smūgis galva nepasiekė tikslo.

Antrajame kėlinyje nuo pat pradžių "Tottenham" užgulė "Man Utd" vartus ir kūrė progą po progos. 70-ąją minutę galiausiai krito įvartis, kai po puikaus Christiano Erikseno perdavimo pasižymėjo Dele Alli. Ilgai laukti dar vieno šeimininkų įvarčio neprireikė - po standartinės situacijos galva pasižymėjo Toby Alderweireldas.

Užsivedę "Spurs" futbolininkai 76-ąją minutę sudavė paskutinį smūgį "Man Utd" ekipai. Puikų perdavimą iš krašto atlikęs Danny Rose'as sukūrė gerą progą E. Lamelai, kuris šiame susitikime padėjo galutinį tašką.

Pergalę iškovojęs "Tottenham" neleidžia nutolsti "Leicester" komandai. "Lapės" prieš "Spurs" kol kas turi 7 taškų pranašumą, o iki pirmenybių pabaigos lieka žaisti 5 rungtynės.

Kitose rungtynėse "Liverpool" neturėjo vargo prieš "Stoke City" ir sutriuškino rezultatu 4-1.

"Sunderland" 0 - 2 "Leicester"
66' [0 - 1] J. Vardy
90' [0 - 2] J. Vardy

"Liverpool" 4 - 1 "Stoke City"
8' [1 - 0] A. Moreno
22' [1 - 1] B. Krkič
32' [2 - 1] D. Sturridge
50' [3 - 1] D. Origi
65' [4 - 1] D. Origi

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8434069" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Tottenham" 3 - 0 "Man Utd"
70' [1 - 0] D. Alli
74' [2 - 0] T. Alderweireld
76' [3 - 0] E. Lamela