"Tottenham" po atkaklios kovos įveikė "Hull" © Eurofootball.lt
Pirmadienį vėlai vakare sužaistos paskutiniosios Anglijos "Premier" lygos XXVI turo rungtynės. Jose svarbią pergalę iškovojo Londono "Tottenham" klubas, išvykoje 2-1 palaužęs itin sėkmingai sezoną pradėjusią, bet vis labiau žemyn turnyrinėje lentelėje smunkančią "Hull" ekipą.

Svečiai išsiveržė į priekį 17 minutę, kai po perdavimo iš kairiojo krašto gynėjų pamirštas Aaronas Lennonas pasiuntė kamuolį į tinklą stipriu smūgiu iš 16 metrų.

Tiesa, jau netrukus "Hull" atstatė pusiausvyrą - po kampinio neapdairiai vartus palikus "Tottenham" vartininkui Carlo Cudicini baudos aikštelėje kilo sumaištis, kuria pasinaudojo Michaelas Turneris, pelnęs įvartį iš kelių metrų.

Kuomet jau atrodė, kad artėjama prie lygiųjų, 85 minutę "Tottenham" išplėšė pergalę - Jonathanas Woodgate'as iššoko aukščiau už varžovą ir po perdavimo iš kairiojo krašto galva nuginklavo Mattą Duke'ą.

Po septintosios pergalės sezone Londono klubas turnyrinėje lentelėje su 28 taškais pakilo į 14 vietą. "Hull" turi vienu tašku daugiau ir žengia laipteliu aukščiau.

"%c00358" 1 - 2 Londono "%c00052"
17' [0 - 1] Aaron Lennon
27' [1 - 1] Michael Turner
85' [1 - 2] Jonathan Woodgate