„Tottenham“ stebuklingai per pridėtą laiką įmušė 2 įvarčius bei išplėšė pergalę © Action Images via Reuters nuotr.

„Tottenham“ komanda toliau žygiuoja „Premier“ lygoje be pralaimėjimų. Tiesa, šeštadienio popietę jie buvo to arti.

Dramatiškose rungtynėse Ange Postecoglou auklėtiniai 2:1 įveikė „Sheffield United“ vienuolikę.

„Pentinai“ turėjo daugybę progų pirmajame kėlinyje. Jo metu „Tottenham“ futbolininkai turėjo nemažai priekaištų ir rungtynių teisėjui, kuomet galėjo būti fiksuotas 11 metrų baudinys po pražangos prieš Maddisoną.

Antrajame kėlinyje istorija buvo panaši, tačiau pirmieji pasižymėjo svečiai. 73 min. Gustavo Hameris nuo virpsto pasiuntė kamuolį į vartus.

Jau atrodė, kad mačas baigsis rezultatu 0:1, tačiau sužibėjo Richarlisonas. Puolėjas rezultatą lygino smūgiu galva, o netrukus puikų perdavimą atliko Dejanui Kulusevskiui. Švedas be problemų nuginklavo varžovų vartininką.

Pačioje pabaigoje antrą geltoną kortelę už ginčus su teisėju gavo Ollie McBurnie. Jis buvo priverstas palikti aikštę.

Po 5 turų „Tottenham“ sąskaitoje – 13 taškų. „Sheffield United“ lieka su vienu taškeliu.