"Tottenham" su "White Hart Lane" stadionu atsisveikino iškovoję pergalę prieš "Man Utd" (VIDEO)

Šiandien 18 valandą 30 minučių Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje įvyko paskutinės 37-ojo turo rungtynės.

Paskutinį kartą "White Hart Lane" stadione Londono "Tottenham" priimė "Manchester United" futbolininkus. Legendinio stadiono atsisveikinimas pavyko - Mauricio Pochettino auklėtiniai rezultatu 2-1 nugalėjo "raudonuosius velnius".

Jau 6-ąją minutę "Spurs" įsiveržė į priekį - po puikaus Beno Davieso perdavimo smūgiu galva jokių vilčių Davidui De Gea nepaliko Victoras Wanyama.

Vėliau "Tottenham" tęsė savo pavojingas atakas varžovų aikštės pusėje. Puikią progų turėjo Heungas-Minas Sonas ir Christianas Eriksenas, tačiau nuo antrojo įvarčio "Man Utd" gelbėjo De Gea.

"Man Utd" pirmajame kėlinyje nesukūrė beveik jokios pavojingos progos, tačiau antrojo kėlinio viduryje svečiai iš Mančesterio parodė, kad gali ne tik gintis, bet ir kurti pavojų prie varžovų vartų.

Tiesa, antrojo kėlinio pradžia "Man Utd" ekipai buvo nesėkminga - po C. Erikseno pakelto kamuolio Harry Kane'as padidino šeimininkų pranašumą iki dviejų įvarčių.

Vis dėlto "raudonieji velniai" baltos vėliavos nekėlė ir po dviejų praleistų įvarčių pradėjo kurti pavojingas atakas.

71-ąją minutę svečiams iš Mančesterio pavyko sušvelninti atsilikimą, kai po tikslaus Anthony Martialio perdavimo kojos kyštelėjimu kamuolį į Hugo Lloriso vartus nukreipė Wayne'as Rooney.

Per likusį laiką "Tottenham" buvo užspausti, tačiau "Man Utd" ekipai pasiekti išlyginamojo įvarčio taip ir nepavyko.

"Tottenham" po pergalės užsitikrino antrąją vietą Anglijos pirmenybėse, o tuo metu "Man Utd" prarado visus šansus dar šį sezoną patekti į didįjį ketvertą.

"Tottenham" 2 - 1 "Man Utd"
6' [1 - 0] V. Wanyama
48' [2 - 0] H. Kane
71' [2 - 1] W. Rooney

Startinės sudėtys:

"Tottenham": Lloris; Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Davies; Dier, Wanyama; Eriksen, Dele Alli, Son; Kane.

"Man Utd": De Gea; Bailly, Jones, Smalling; Tuanzebe, Carrick, Rooney, Blind; Lingard, Mata; Martial.