A. Postecoglou: „Nenoriu turėti žaidėjų, kurie čia atvyksta tik dėl rungtyniavimo Čempionų lygoje” © zumapress.com nuotr.

Londono „Tottenham“ klubo vyriausiasis treneris Ange‘as Postecoglou atskleidė, kokius žaidėjus kviečia į klubą ir kodėl prisijungė prie šios ekipos:

„Pagrindinė priežastis, kodėl labiausiai norėjau prisijungti prie „pentinų“ yra dėl to, kad jie ilgą laiką nelaimėjo jokių titulų. Tai yra pagrindinė priežastis. Tai yra didžiausias potraukis.

Tai yra „Premier“ lyga, uždirbu padorius pinigus, aukštas profilis, patrauklus stadionas, pati infrastruktūra... Bet aš dievinu iššūkius.

Nenoriu savo komandoje turėti tokių žaidėjų, kurie čia atvyksta tik dėl žaidimo UEFA Čempionų lygoje.

Tai reiškia, kad jie nenori prisijungti prie „Tottenham“... Jie nori prisijungti prie Čempionų lygos ekipos. Praėjusią vasarą įsigyjome Micky Van de Veną – jis nėra prastas žaidėjas, ar ne? Ir ar mes tuo metu buvome UEFA Čempionų lygoje? Ne.

Noriu turėti tokius žaidėjus, kurie atvykę čia sakytų: „pentinai“ nežaidžia UEFA Čempionų lygoje, bet jei su jais kažką laimėsiu, tai gali daug reikšti mano asmeninei karjerai ir man pačiam. Todėl esu pasirengęs kovoti.

Būtent tokio tipo žaidėjus noriu įsigyti ir turėti „Tottenham“ ekipoje.”