Anglijos „Premier“ lygoje vietą išsaugojusi „Tottenham“ ekipa toliau aktyviai žvalgosi komandos papildymo.
Žurnalistas Fabrizio Romano skelbia, kad „pentinai“ vėl bando taikytis į „Manchester City“ krašto puolėją Savinho.
„Tottenham“ 22-ejų brazilą viliojo jau praėjusią vasarą, tačiau galiausiai „City“ nusprendė neparduoti futbolininko.
Pats Savinho yra linkęs keltis į „Tottenham“, kur galėtų gauti daugiau žaidybinio laiko.
Šį sezoną brazilas per 36 mačus pelnė keturis įvarčius bei atliko tris rezultatyvius perdavimus.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą