"Toulouse" gavo papildomus du taškus © Eurofootball.lt
Dėl varžovų sirgalių išpuolio „%c00092“ klubui Prancūzijos čempionate atiteko papildomi 2 taškai. Praėjusį savaitgalį per varžybas svečiuose su „%c00066“ šeimininkų ekipos sirgaliai likus 3 minutėms iki varžybų pabaigos protestuodami įsiveržė į aikštę ir nutraukė rungtynes. tuomet rezultatas buvo 0-0.

Iš pradžių abejoms komandoms į turnyrinę lentelę buvo įrašyta po vieną tašką, tačiau po Prancūzijos futbolo lygos drausmės komiteto posėdžio buvo nutarta skirti pergalę „Toulouse“.

Drausmės komiteto prezidentas Jacquesas Riolacci informavo: „Sprendimas buvo priimtas vienbalsiai pagal taisyklių punktą, kuriame skelbiama, jog komandai, kurios sirgaliai nutraukia rungtynes ir vėliau jos nebūna pratęstos, įskaitomas pralaimėjimas“.

Įdomu, kad „Nantes“ sirgaliai apie save iš blogos pusės primena ne pirmą kartą – kiek anksčiau grupė aistruolių buvo užpuolusi vartininką Fabieną Barthezą, kuris po to paliko klubą.

Papildomi taškai kilstelėjo Tulūzos komandą į 6 vietą ir suteikė realių vilčių kovoti dėl teisės žaisti UEFA taurės varžybose. Be to, „Toulouse“ nuo 3 vietoje esančio „Lens“ atsilieka tik 2 taškais, o paskutinio turo rungtynes žais su 4 pozicijoje žengiančiu „Bordeaux“.