„Trakai“ kontroliniame mače išbandė keletą peržiūroje dalyvavusių futbolininkų

Pasinaudoję rinktinių pertrauka, Lietuvos „SMScredit.lt A lygos“ sidabrą užsitikrinę „Trakai“ šeštadienį praleido turiningai – Marijampolės „Arvi“ manieže riteriai sužaidė draugiškas rungtynes su Gardino „Neman“ klubu iš Baltarusijos. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0.

Pasinaudoję proga, „Trakų“ treneriai išbandė ir keletą naujų futbolininkų, kurie dalyvauja klubo peržiūroje.

Kaip ir būdinga kontroliniams mačams, abi ekipos rungtynes pradėjo drąsiai ir jokios varžovų žvalgybos neatlikinėjo.

Vieną pavojingiausių progų pirmajame kėlinyje sukūrė „Trakai“. Į baudos aikštelę įsiveržęs Aleksandras Byčenokas stipriai smūgiavo į vartus, tačiau jo smūgį paskutinę akimirką blokavo varžovų gynėjas. Savo ruožtu riterių vartus gynęs ukrainietis Timofejus Šeremeta darbo praktiškai neturėjo. Itin aktyvus ir pastebimas pirmajame kėlinyje buvo komandos kapitono pareigas ėjęs Tadas Labukas.

Antrajį kėlinį „Trakai“ pradėjo pakeitę beveik visus 11 futbolininkų. Komandoje įsitvirtinti bandantys žaidėjai nuo pat pradžių pradėjo presinguoti svečius iš Baltarusijos ir kurį laiką buvo įsitvirtinę varžovų aikštės pusėje.

Pasižymėti nepavyko ir žaidimas įpusėjus kėliniui išsilygino, o rungtynėms einant į pabaigą ryškesnę persvarą įgijo Baltarusijos ekipos futbolininkai, tačiau itin didelio pavojaus prie šeimininkų vartų nebuvo sukurta ir rungtynės baigėsi be įvarčių.

Po rungtynių vyriausias „Trakų“ komandos treneris Sergejus Kovalecas buvo patenkintas savo auklėtinių žaidimu bei prasitarė apie peržiūroje dalyvaujančius futbolininkus.

„Esame patenkinti šiomis rungtynėmis, sėkmingai vykdėme savo planą, tik gaila, kad nepavyko įmušti įvarčio. Esu patenkintas tiek pagrindinės komandos futbolininkais, tiek tais, kurie pasirodė po keitimo.

Dėl peržiūroje dalyvaujančių futbolininkų dar anksti kalbėti. Sužaisime dar keletą rungtynių ir matysime, ar jie mums tinka, ar ne“, – pasakojo treneris.