"Trakai" kovas Europoje pradėjo išplėšdami lygiąsias

Ketvirtadienį savo pasirodymą šio sezono Europos lygos kovose pradėjo „Trakų“ komanda, kuri pirmosiose rungtynėse išvykoje sugebėjo išplėšti lygiąsias.

Velse „Trakai“ Europos lygos nuliniame atrankos etape antrojo kėlinio pradžioje praleido įvartį ir atsiliko iki pat 86-osios minutės, tačiau galiausiai sugebėjo išplėšti lygiąsias 1:1.

48-ąją minutę namuose žaidusi „Cefn Druids“ įsiveržė į priekį, kai pasižymėjo Jamesas Daviesas. Tačiau „Trakai“ nepasidavė ir galiausiai rezultatą išlygino, kai 86-ąją minutę įvartį pelnė neseniai iš „Atlanto“ į „Trakus“ persikėlęs Donatas Kazlauskas.

Atsakomosios šių klubų rungtynės įvyks po savaitės – liepos 5 dieną. Tiesa, dėl LFF stadiono užimtumo „Trakai“ savo mačą žais Alytuje.