"Trakai" medalių link žygiuoja pergalingai (VIDEO)

10 – tokiu skaičiumi „Trakai“ papildė savo taškų sąskaitą akistatose su kitais čempionato naujokais. Edgaro Jankausko auklėtiniai „SMScredit.lt A lygos“ XXVIII-ojo turo dvikovoje svečiuose įveikė „Klaipėdos granitą“ 3:2 (2:1). Klaipėdiečiai patyrę dvyliktąjį pralaimėjimą lieka 7-oje turnyro lentelės pozicijoje, savo ruožtu, „Trakai“ atitrūko nuo „Kruojos“ keturių taškų persvara.

Jau 3-iąją minutę „Trakai“ sugebėjo įrodyti savo žaidybinį pranašumą. Vytautas Lukša gražiai sužaidė su Tadu Labuku, puolėjas įsiveržė į baudos aikštelę ir tiksliu smūgiu nuginklavo Tadą Norbutą.

Tačiau persvara senosios sostinės riteriai džiaugėsi neilgai - 10-ąją minutę Ernestas Veliulis nuostabiu baudos smūgiu iš maždaug 25 metrų išlygino rezultatą.

Svečiai vėl perėmė iniciatyvą šiose rungtynėse, tačiau tiek „Klaipėdos granito“ vartininkas, tiek gynėjai su savo užduotimis susitvarkydavo sėkmingai. Maža to, 28-ąją minutę Donatas Nakrošius po pakelto kampinio galėjo išvesti savo komandą į priekį, bet smūgiavo tiesiai į Paulių Grybauską.

31-ąją minutę „Trakai“ taip pat įrodė, jog savo gretose turi puikiai standartines padėtis išpildančių žaidėjų. V.Lukša turėjo progą patikrinti vartininko budrumą baudos smūgiu nuo 20 metrų ir tą padarė idealiai - saugas gražiai perkėlė kamuolį per gyvatvorę ir nepaliko vartų sargui jokių vilčių.

Po keturių minučių granitiečius ištiko dar didesnė katastrofa – centro gynėjas Olegas Dmytrenko sustabdė pavojingą varžovų ataką ir užsidirbo antrąją geltoną kortelę. Per likusį pimojo kėlinio laiką „Trakai“ tuo nepasinaudojo. Luko Kochanausko pažeme smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų, o V.Lukšos smūgį iš arti atrėmė T.Norbutas.

Po pertraukos „Trakų“ komanda puolė tarsi sužeistas žvėris, tačiau kurį laiką dėkingų progų realizuoti nepavyko. Visgi 56-ąją minutę „Klaipėdos granito“ žaidėjai ties 16 metrų linija paliko laisvą Jurijų Mamajevą, kuris stipriu smūgiu į artimąjį vartų kampą padvigubino rezultatą.

Atrodė, kad intrigos šiame mače nebebus, bet savo žodį po dviejų minučių vėl tarė E.Veliulis. Saugas sulaukė puikaus Edgaro Baranausko perdavimo, įsiveržė į baudos aikštelę ir antrą kartą nuginklavo P.Grybauską.

Gana ryškus įvykis nutiko 60-ąją minutę. Po labai ilgos pertraukos į „SMScredit.lt A lygos“ kovas įsitraukė ir „Trakų“ naujokas Deividas Česnauskis.

Per likusį rungtynių laiką „Klaipėdos granitas“ subegėjo varžovams nervus patampyti tik standartinių padėčių metu. Granitiečiai stengėsi, tačiau atrodė pavargę – klaipėdiečiai beveik valandą buvo priversti rungtyniauti mažumoje.

Gerų progų įtvirtinti savo komandos pranašumą neišnaudojo T.Labukas bei Darius Miceika - abiejų žaidėjų smūgiuoti kamuoliai skriejo šalia vartų. „Trakai“ turėjo galimybių ir greitų kontratakų metu, tačiau šeimininkai gynėsi pasiaukojamai bei neleido svečiams pasiekti ketvirtojo įvarčio.