"Trakų" žaidėjai: sprendimas buvo nelauktas ir netikėtas
„Vieną puslapį užvertėme – verčiame naują“, - tokiomis nuotaikomis gyvena „Trakų“ klubo atstovai, sekmadienį atsisveikinę su vyriausiuoju treneriu Edgaru Jankausku ir nuo pirmadienio besiklausantys sporto direktoriaus Virmanto Lemežio nurodymų.
 
„Aišku, kad sprendimas buvo nelauktas ir netikėtas, tačiau mūsų žaidėjų užduotis yra žaisti, o ne kažko laukti ar tikėtis. Tai, kad išsiskyrė klubo ir trenerio keliai, yra mūsų visų kaltė. Tačiau ką dabar padarysi? Ar mus treniruotų Jankauskas, ar Mourinho, ar Lemežis, skirtumo nėra – mūsų tikslas lieka tas pats – laimėti medalius“, - emocingai kalbėjo Tadas Labukas.
 
Tiek jis, tiek kiti komandos nariai galvoja, kaip greičiau išlipti iš tos duobės, į kurią įkrito per rungtynes su „Žalgiriu“. Naujojo trenerio pagrindinis uždavinys – pažadinti komandą.
 
„Man asmeniškai su Edgaru Jankausku buvo įdomu ir malonu dirbti. Jis paliko savo filosofiją apie futbolą, kuri mums padėjo tobulėti. Sėkmės jam, o mes su naujuoju treneriu tikimės išpildyti buvusio trenerio tikslus“, - teigė Vytautas Lukša, kuriam antrino ir komandos kapitonas Paulius Grybauskas.
 
„Palaukim sezono pabaigos ir tada galėsim pasakyti, ar tai buvo teisingas sprendimas, ar ne. Tai vadovų sprendimas, o mes žaidėjai privalome jį gerbti. Mūsų tikslas koncentruotis rungtynėms su „Ekranu“. Jei komandai padėtų laimėti medalius, išvykčiau su ja į negyvenamą salą. Patikėkit, visi „Trakų“ žaidėjai trokšta iškovoti medalius ir žinau, kad padarytų tą patį. Skamba neįtikėtinai, mes pralaimėjome ketverias rungtynes iš eilės, tačiau vis tiek išliekame padėties šeimininkai“, - pasakojo P.Grybauskas.
 
Svarbiausias sezono rungtynes „Trakai“ žais lapkričio 10 dieną, pirmadienį 18.00 valandą.

fkt.lt

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...