"Trakus" palieka du įvarčius Europos lygos atrankoje pelnęs saugas

Trejus metus „Trakų“ garbę gynęs saugo ir puolėjo pozicijose žaidęs Ronaldas Solominas atsisveikina su klubu. Dviem įvarčiais UEFA Europos lygoje savo CV papildęs futbolininkas karjerą tęs kitame klube.

„Šis klubas man asocijuojasi su daug pirmų kartų – pirmą kartą tapau šalies vicečempionu, pirmą kartą debiutavau Europos turnyre ir panašiai. Čia visada turėjau gerus komandos draugus, gerą kolektyvą.. Buvome tarsi šeima“, - dėstė R.Solominas, kuris tapo šeštuoju riteriu, kitąmet nežaisiančiu „Trakų“ sudėtyje.

Priminsime, kad su komanda taip pat atsisveikino Edvardas Gaurilovas, Sergejus Ševčiukas, Tomas Šalkauskas, Nikolozas Apakidze ir Linas Klimavičius.

„Sunku yra atsisveikinti su kiekvienu žaidėju, tačiau, kaip esu minėjęs anksčiau, norint žengti į priekį, tai yra tiesiog neišvengiama. Norisi Ronaldui palinkėti sėkmės ateityje, o apie „Trakų“ ateitį sužinosite jau labai greitai. Naujienų jau yra“, - intrigavo „Trakų“ sporto direktorius Virmantas Lemežis.

Pasiruošimą naujajam sezonui „Trakai“ pradės penktąją Naujųjų metų dieną, o pirmas oficialias rungtynes žais vasario mėnesį su Vilniaus „Žalgiriu“. Šiose rungtynėse paaiškės šalies supertaurės laimėtojas.

fkt.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos