Traumų išretintas "Real" įveikė "Celta" ir grįžta į kovą dėl titulo

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį vakare finišavo 12-asis turas.

Paskutinė dvikova įvyko lietingame Vigo mieste, kur vietos "Celta" priėmė Madrido "Real". Dar neseniai didžiulę krizę išgyvenusi sostinės komanda rezultatu 4:2 palaužė "Celta" ir grįžo į kovą dėl čempionų titulo.

23-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Puikią sportinę formą pastaruoju metu demonstruojantis Karimas Benzema meistriškai priėmė Luka Modričiaus aukštą perdavimą, greitai apsisuko su kamuoliu ir tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

Antrąjį įvartį svečiai iš Madrido pasiekė varžovų pagalba - vėl puikiai sužaidęs Karimas Benzema smūgiavo į virpstą, kamuolys atšoko tiesiai į "Celta" gynėją ir įkrito į vartus.

Visgi 61-ąja minutę "Celta" surado plyšį varžovų gynyboje ir Hugo Mallo puikiu smūgiu nuginklavo Thibaut Courtois. Tai buvo pirmasis praleistas įvartis, kai "Real" komandai vadovauja Santiago Solari.

Antrajame kėlinyje Madrido "Real" komandai nebuvo lengva - jau po pirmųjų 45 minučių buvo atlikti du privalomi keitimai, kai rungtynių tęsti nebegalėjo Casemiro bei Sergio Reguilonas. Aikštėje pasirodė gynėjas iš akademijos, o lyg to būtų negana - antrojo kėlinio viduryje traumą patyrė ir dar vienas gynėjas - Nacho.

Visgi net ir su sunkumais susidūręs "Real" 83-ąją minutę sugebėjo vėl įgyti dviejų įvarčių pranašumą. Į "Celta" vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai eilinį kartą "panenka" stiliumi realizavo Sergio Ramosas.

87-ąją minutę varžovai liko žaisti dešimtyje, o dar po keturių minučių ketvirtąjį įvartį "Real" komandai įspūdingu šūviu pridėjo Dani Ceballos, tiesa, varžovai per likusį laiką taip pat sugebėjo dar kartą nuginkluoti T. Courtois.

"Real" džiaugėsi antra pergale iš eilės. "Baltieji" lieka šeštoje vietoje, tačiau atsilikimas nuo lyderių sumažėjo net iki keturių taškų. Po rinktinių pertraukos "Real" žais su "Eibar", kai tuo metu lyderės "Barcos" lauks išvyką į "Wanda Metropolitano" tvirtovę.

"Celta" 2 - 4 "Real Madrid"
23' [0 - 1] K. Benzema
56' [0 - 2] G. Cabral (į savus vartus)
61' [1 - 2] H. Mallo
83' [1 - 3] S. Ramos (11 m. baudinys)
90+1' [1 - 4] D. Ceballos
90+4' [2 - 4] B. Mendez
87' G. Cabral ("Celta") pašalintas iš aikštės