Trečiadienį - Vilniaus "Žalgirio" ir "Šiaulių" dvikova © Eurofootball.lt
Trečiadienį "A lygoje" bus žaidžiamos paskutinės VII turo rungtynės, kuriose susitiks Vilniaus "%c00032"" ir "%c00222". Rungtynės prasidės 17:00 Vilniaus "Žalgirio" stadione.

Nors prieš sezoną "Žalgiris" taikė į aukščiausius apdovanojimus, o "Šiauliai" į pirmąjį penketą, dabar abi komandos turnyrinės lentelės apačioje yra viena šalia kitos – dvi pergales iškovoję žalgiriečiai su 6 taškais yra aštunti, tuo tarpu "Šiauliai" po kartą laimėjo ir sužaidė lygiosiomis bei su keturiais taškais užima priešpaskutinę, devintąją vietą.

Praėjusią savaitę abu klubai patyrė nesėkmes – "Žalgiris" buvo sutriuškintas rungtynėse prieš "Kauną", o "Šiauliai" turėjo pripažinti "Vėtros" pranašumą. Vis dėlto įdomus ir daug sakantis faktas yra tai, kad beveik visi "Žalgirio" lyderiai prieš šiandieninę dvikovą bus pailsėję, kadangi šeštadienį jie nežaidė dvikovoje su "Kaunu". Palyginimui pateikiame "Žalgirio" sudėtis pastarosiose dvejose rungtynėse.

"Žalgirio" sudėtis prieš Panevėžio "Ekraną"
Pavel Leus; Tomas Mikuckis, Andrej Šilo, Tadas Gražiūnas, Paulius Paknys, Vadim Petrenko, Marius Bezykornovas, Igoris Morinas, Virmantas Lemežis, Vidas Kaušpadas, Karolis Jasaitis.

"Žalgirio" sudėtis prieš FBK "Kauną"
Mindaugas Malinauskas; Tomas Mikuckis, Ramūnas Stonkus, Artūras Kilikevičius, Branislav Jašurek, Andrej Šilo, Andrius Miliškevičius, Andžej Maksimovič, Virmantas Lemežis, Aleksandras Osipovičius, Artūras Žekonis.

Tuo tarpu savaitgalį sunkias ir kovingas rungtynes žaidę "Šiauliai" turės verstis be traumas besigydančių pagrindinio puolėjo Deniso Vasilkovo bei gynėjo Dariaus Ruko, dar nevisiškai formą atgavo ir Gintaras Siciūnas.

Pergalė didesniu nei vieno įvarčio skirtumu leistų "Žalgiriui" pakilti į šeštą vietą turnyrinėje lentelėje, tuo tarpu "Šiauliai" pergalės atveju pakiltų tik viena vieta į aštuntą poziciją, tačiau abiems komandoms vis tiek labai reikia trijų taškų, ir jų turėtų siekti iš paskutiniųjų.